انتظار، بدشانسی، سلامتی، ویولن

انتظار

١- امروز شنبه است و تقریبا حالم بد نیست. منظورم وضع روحیمه. از یکشنبه ی گذشته تا حالا کارم شده ایمیل چک کردن. روزی ۴-۵ بار با اینترنت پرسرعت دایال، بی وضو، می پرم تو اینترنت و از اونجا هم مستقیم یاهومیل. چون قراره یه ایمیل برام بیاد، یعنی امیدوارم که بیاد. در واقع جواب ایمیلیه که من فرستادم. خیلی برام مهمه که بیاد. جوابش هرچی باشه، خیالمو از اینی که هست راحت تر می کنه. در کل این روزا کارم شده انتظار.

٢- پنجشنبه مسابقه ی ای سی ام داشتیم. دومین مسابقه از سری مسابقات انتخابی تیم های دانشگاه بود. اما با اختلاف زمانی که با تیم جلوتر از خودمون داشتیم نتونستیم بریم شریف. دیگه این سناریو برام تکراری شده. سناریوی بدشانسی و باز هم بدشانسی.

مواظب خودتون باشین

٣- امروز متوجه شدم که دختر داییم تو مدرسه آنفلانزای نوع آ گرفته. زن داییم هم از اون گرفته. امیدوارم که هرچه زودتر خوب بشن. با این وضعیتی که تو مدارس هست، فکر می کنم هیچ کدوم از اقدامات پیش گیرانه موثر نیست. خدا رو شکر که من و شما هنوز سالمیم.


۴- از دوشنبه ی پیش تمرینات گروهی ویولن رو شروع کردم. حالا علاوه بر تمریناتی که باید برای کلاس خصوصیم آماده کنم، یه سری تمرین هم هست که باید برای گروه آماده کنم. برای همین تقریبا روزی 3-4 ساعت تمرین می کنم. موسیقی گروهی خیلی حال میده. یه آهنگ رو همه با هم می زنیم. یه جاهاییش میرسه که یهو همه ساکت میشن و من همچنان ادامه میدم. یه جاهاییش هم من نمی زنم و بقیه ادامه میدن و ترکیب اینا میشه یه آهنگ زیبا. اولین بار خیلی برام جالب بود. البته این وسط اگه یکی خراب کنه، کل آهنگ خراب میشه و باید دوباره از اول یا یه میزان مشخص شروع کنیم. اما من به این فکر می کنم که چند سال بعد که این روزا رو به یاد میارم، عجب خاطرات شیرینی رو برای خودم و با دستای خودم ساخته ام.

/ 6 نظر / 18 بازدید
طنین سکوت

سلام شنیدم از کسی که اگه بگیم حالمون خوبه ، حالمون خیلی بهتر می شه تا حالتی که بگیم حالمون بد نیست . امیدوارم لحظه های دیگه هم بهتر و بهتر باشید . راستی چشمک زدن بخش نظرات هم خیلی جالبه . کلا وبلاگتون دل آدمو باز می کنه . همیشه شاد ، سلامت و خوش اقبال باشید .

سليمه

شديدا دركتون مي كنم. اگه آدما مي دونستن انتظار كشيدن چقدر سخته، هيچ وقت ديگرانو تو اين وضعيت نمي ذاشتن. بايد سعي كنين به اعصابتون مسلط باشين. در ضمن مي تونين اشكالاتونو از من بپرسين. به جز رياضي مهندسي و الكترونيك بقيه ي درسا رو پاس كردم. :دي

محمد

باز خوبه که من حرف دلمو هر چند غمگین میگم. اما تو همیشه داری حرفتو پشت خاطره هات و ویولن و ... قایم می کنی. خب اگه حالت بده هر جور که می تونی حتی با کنایه حالتو بگو.

امین

هیچ کدوم از انتظار کشیدن هام تا به حال به نتیجه ی دلخواهم ختم نشده. اول امیدوارم هیچ وقت منتظر نمونی و اگر هم موندی ( مثل الان ) نتیجه ی انتظارهای تو همونی باشه که دلت می خواد. خوش باشی.

محمد جواد

صبر،تقدير،شكر،(يك ويولن صدا نداره) يا (با يك ويولن بهار نميشه)[نیشخند]