بزرگداشت دکتر

امروز بزرگداشت جناب آقای دکتر بود. امیدوارم روزی برسه که چنین دکترهایی رو زنده ببینم. یعنی یه دکتر این مدلی زنده رو ببینم.

با این پست می خوام از دکتر به خاطر همه ی حرفایی که با هم زدیم تشکر کنم و بهش بگم: «خیلی کارت درسته. با حرفات منو تو کف گذاشتی. و البته اردشیر رو».

به یاد دکتر عزیز، آخرین توصیه ای که بهم کرده رو اینجا میذارم.

دکتر همیشه درست میگه

و اما اثبات راست گویی دکتر:

هفته ی پیش از دکتر خواستم تا در مورد موضوعی، راه حلی ارائه بده. دیروز هم دوباره ازش خواستم تا در مورد همون موضوع یه راه حل ارائه بده. جالب اینجاست که دکتر حرفشو عوض نکرد.

روزت مبارک دکتر عزیز

/ 5 نظر / 23 بازدید
سليمه

من كه شخصا از فال هاي جناب حافظ خوشحال نميشدم چون هيچ وقت به وقوع نمي پيوستن، يعني اونجور كه من مي خواستم نميشد. ولي در كل حافظو دوست دارم!

اردشیر

حافظ رو دوست دارم، مجید رو بیشتر. کلی هم با فالت حال کردم. هم خندیدم و هم احساساتی شدم و یه کمی اشک ریختم!!! دمت گرم برادر در این قحطی دوست، تو این مدت کلی احساس کردم که یه دوست خوب دارم. بوس

محمد جواد

نه من از پرده ي تقوي بدر افتادم و بس پدرم نيز بهشت ابد از دست بهشت در كار حافظ(دكتر) حاجت هيچ استخاره نيست. اينو گفتم كه يه وخت فك نكني(يك پاراگرفِ حذف شده [دلشکسته]) هئئئ

امین

اومدم پستتو بخونم دیدم در مورد حافظ هستش بنابر این از نظر دهی صرفنظر کردم چون در باره ی مراسم بزرگداشت حافظ تو شیراز یه پست نوشتم.