مجید یاقوتی
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      زندگی من (اتفاقات و خاطرات)
آلوده‌ی هوشی دگرم نویسنده: مجید یاقوتی - جمعه ۱۳۸٩/۱٢/٦

از اواسط هفته نسبت به امروز حس خوبی نداشتم و هرچه بیشتر به این روز نزدیک می‌شدم، آن حس شدیدتر می‌گشت. البته این حسی است که مدت‌هاست مهمان ناخواندهی افکار من است؛ اما گاهی شیطنت میکند و افکارم را جولانگاه خود قرار میدهد. امروز هم یکی از آن روزها بود. از همان روزهایی که آن حس غریب اما قریب، بر افکارم و من سیطره داشت. گویی افکارم مال من نیست. گویی مسیر حرکت افکارم را کسی از پس تاریخ مشخص کرده است و بی راههها هم، ره به جایی نمیبرند.

و اما من ناگزیر از مرور خاطرات امروزم. آن پرندهی زیبا، با پرهای رنگی، که بر لب جوی آب میپرید و اینگونه مینمود که فقط در انتظار است و بیجهت حرکت میکند.

برفهایی که با شوق بسیار بسوی زمین میآمدند و زمینی که در ابتدا آنها را در آغوش خود جای داده بود اما به مرور زمان محوشان ساخت؛ گویی که هیچ وقت نباریدهاند.

آتشی که همه را گرم کرد اما انتقام سوختنش را با دودی گرفت که به چشمان ارادتمندانش فرو کرد و اینگونه اشکها را بر گونهها جاری ساخت.

رودی که صدای دلنشینش را به ما هدیه کرد اما در لحظهی عبور، پاهای رهگذران را ناگزیر از اختیارش لرزاند.

گلولهی برفی که نمیدانست مبدا و مقصدش کجاست اما خوب میدانست که چگونه میتواند این حس غریب اما قریب را در دلی تازه کند.

گامهایی که ندانسته و یا شاید هم دانسته، نمیدانم، زردی  آن حس را به تباهی  زمین و رود و آتش و هوا میآلود و نمیدانست که آن حس، خود به تنهایی آلودهی هوشی دگر است.

و زمینی که دهان باز نکرد...

  نظرات ()
مطالب اخیر وبسایت شخصی پنجشنبه ۱۳٩٤/٢/۱٠ چهارشنبه ۱۳٩٤/۱/٢٦ خودخواهی پنجشنبه ۱۳٩۳/٢/٤ فاصله از مرکز قسمت نبود... ریز می‌بینمت! پنجشنبه ۱۳٩٢/٥/۱٧ فاصله
دوستان من آرزوی آرزو ارکستر صبا فعلا بی‌نام دفتر زندگی من Alt+F9 سطرها و حرف‌ها خوشکده حرفی تازه چشم امید، انتظار و خاطره از نگاه من Agir Law خچاو راه پیشِ رو راز ماه نامه هایی که هرگز خوانده نمی شوند درست پیش از پریدن پروانه ها This Is The First !!! من خودم ساروی ریکا!!! هارمونی خیال کلوپ موسیقی قم سایت تخصصی ویولن بزرگترین آرشیو نت موسیقی بزرگترین وبلاگ تخصصی ویولن بانک دانلود کتابهای الکترونیکی مرجع دانلود کتابهای الکترونیکی جزوات رشته مهندسی نرم افزار دانلود رایگان کتاب‌های صوتی پرتال زیگور طراح قالب