مجید یاقوتی
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      زندگی من (اتفاقات و خاطرات)
کنسل شدن امتحانات نویسنده: مجید یاقوتی - چهارشنبه ۱۳۸۸/۳/٢٧

چیزی که الآن می خوام بنویسم، ادامه ی جریاناتیه که تو مطلب قبلی نوشتم.

بعد از انتخابات، همش استرس داشتم که نتیجه چی میشه و بالاخره کی برنده میشه. به همین خاطر تا شنبه که اصلا درس نخوندم. روز شنبه هم به خاطر جلسه ی رفع اشکال درس مهندسی نرم افزار2، از ساعت 9 صبح رفتم دانشگاه و با احتساب زمانی که منتظر بودم تا بتونم با استاد سیستم عامل هم صحبت کنم، تا ساعت 2 دانشگاه بودم. اما در نهایت موفق شدم اشتباه محاسباتی استاد سیستم عامل رو در بیارم و نمرمو بگیرم.

در نهایت بعد از کلی دوندگی، ساعت 3 رسیدم خونه، اما چون از نتیجه ی انتخابات شکه شده بودم، تا شب نتونستم درس بخونم. آخرای شب کم کم به خودم اومدم و نشستم یه کم نرم ٢ خوندم.

از روز بعد شروع کردم به خوندن شبکه١ که روز سه شنبه امتحانشو داشتیم. نزدیک ٨٠٠ صفحه شامل کتاب تنن بام و کتاب انگیسی لئون گارسیا و جزوه ی خودم و دو سری تمرین که تحویل داده بودیم رو تو دو روز خوندم؛ اما تو این مدت فقط تونستم صرفا روخونی کنم و از اونجایی که امتحان اپن بوک بود، نکات مهمشو علامت گذاری کردم تا سر جلسه راحت ازشون استفاده کنم.

با کلی دنگ و فنگ به همراه ٨٠٠ صفحه (نیروی کمکی) رفتم دانشگاه. تو دانشگاه عده ای از دانشجوها، امتحانا رو به دلیل شلوغی های اخیر و اینکه نتونسته بودن تو این شرایط درس بخونن، لغو کرده بودن. روز قبل هم این اتفاق افتاده بود. ما هم که از خدا خواسته، امتحانمونو کنسل کردیم.

با کنسل شدن امتحان شبکه١، فقط تا ساعت ٨ روز بعد، یعنی چهارشنبه، وقت داشتم که باز هم حدود ٨٠٠ تا اسلاید انگلیسی نرم٢ رو بخونم؛ البته تا اون موقع حدود ۵٠ تاشو خونده بودم. ساعت ٢ از دانشگاه رسیدم خونه و شروع کردم به خوندن. تا ساعت ۶ خوندم،‌ اما هر طور حساب می کردم نمی تونستم تموم کنم. تو اون آشفتگی گرفتم خوابیدم. یه ساعت بعد دوباره شروع کردم. تا ساعت ١٢ شب فقط نصف اسلایدها رو خونده بودم که از اونا هم چیزی یادم نمونده بود. تنها چیزی که تو اون شرایط به من امید می داد این بود که احتمال داشت فردا هم امتحان کنسل بشه. اما تا ساعت ۵ صبح درس خوندم. از ساعت ۵ تا ۶:٣٠ خوابیدم، بعدش رفتم دانشگاه. کلی با بچه ها تلاش کردیم تا بالاخره موفق شدیم امتحانو کنسل کنیم. که در اینجا جا داره از استادمون که واقعا شرایط ما رو درک کرد تشکر کنم.

با این حساب این سومین امتحانمون بود که تو این هفته کنسل می شد. حالا من موندم و سه تا امتحان کنسل شده که باید پشت سر هم تو هفته ی آینده بدم.

  نظرات ()
مطالب اخیر وبسایت شخصی پنجشنبه ۱۳٩٤/٢/۱٠ چهارشنبه ۱۳٩٤/۱/٢٦ خودخواهی پنجشنبه ۱۳٩۳/٢/٤ فاصله از مرکز قسمت نبود... ریز می‌بینمت! پنجشنبه ۱۳٩٢/٥/۱٧ فاصله
دوستان من آرزوی آرزو ارکستر صبا فعلا بی‌نام دفتر زندگی من Alt+F9 سطرها و حرف‌ها خوشکده حرفی تازه چشم امید، انتظار و خاطره از نگاه من Agir Law خچاو راه پیشِ رو راز ماه نامه هایی که هرگز خوانده نمی شوند درست پیش از پریدن پروانه ها This Is The First !!! من خودم ساروی ریکا!!! هارمونی خیال کلوپ موسیقی قم سایت تخصصی ویولن بزرگترین آرشیو نت موسیقی بزرگترین وبلاگ تخصصی ویولن بانک دانلود کتابهای الکترونیکی مرجع دانلود کتابهای الکترونیکی جزوات رشته مهندسی نرم افزار دانلود رایگان کتاب‌های صوتی پرتال زیگور طراح قالب