مجید یاقوتی
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      زندگی من (اتفاقات و خاطرات)
تغییر نویسنده: مجید یاقوتی - پنجشنبه ۱۳٩٠/۸/٢٦

چند وقتیه که احساس می‌کنم خیلی عوض شدم. اخیرا متوجه شدم که می‌تونم از بعضی از آدم‌های اطرافم متنفر باشم تا جایی که نخوام حتی برای لحظه‌ای ببینمشون. همین مسئله باعث شده رفتارم با بقیه هم فرق کنه. تو دو ماه گذشته، خیلی پاچه گرفتم. کافی بود احساس کنم یکی می‌خواد باهام صمیمی بشه، بدجوری می‌زدم تو ذوقش؛ دست خودم نبود و هر بار پشیمون می‌شدم و عذرخواهی می‌کردم اما باز تکرارش می‌کردم. خوب می دونم باعث و بانیش کیه؛ خدا ازش نگذره.

گاهی اوقات آدم تو موقعیتی قرار می‌گیره که به هر دلیلی نمی‌تونه تصمیم‌گیری کنه. نمونه‌اش برای من، چند وقت پیش بود. به شخصه در این جور مواقع به همه چیز «نه» می‌گم در حالی که در شرایط عادی ممکنه جواب «آره» باشه.

تا حالا چند بار شده که به خاطر حرف و قول دیگران، برنامه‌ریزی کردم و فرصت‌های خوب دیگه رو کنار گذاشتم اما در نهایت چیزی جز شناخت آدم‌های بی‌معرفت اطرافم بدست نیاوردم. بیشتر از همه دلم از این پره که به خاطر چه آدم‌های کوچیک و بی‌ارزشی اون فرصت‌های بزرگ رو کنار گذاشتم.

تا امروز من از اون آدم‌هایی بودم که حاضرن خودشونو کوچیک کنن اما دوست‌های خوبشونو از دست ندن، اما از امروز عوض شدم. از این به بعد باید اون دوست، خیلی برام عزیز یا محترم باشه که خودمو برای از دست ندادنش کوچیک کنم.

همیشه می‌گن تغییر سخته اما نمی‌دونم چرا من این سختی رو احساس نمی‌کنم! شاید دلیلش این باشه که این تغییرات به اختیار خودم نیست و شرایط داره منو به این سمت می‌بره که کم‌کم تغییر کنم. هر چی هست، دید خوبی نسبت بهشون دارم.

  نظرات ()
مطالب اخیر وبسایت شخصی پنجشنبه ۱۳٩٤/٢/۱٠ چهارشنبه ۱۳٩٤/۱/٢٦ خودخواهی پنجشنبه ۱۳٩۳/٢/٤ فاصله از مرکز قسمت نبود... ریز می‌بینمت! پنجشنبه ۱۳٩٢/٥/۱٧ فاصله
دوستان من آرزوی آرزو ارکستر صبا فعلا بی‌نام دفتر زندگی من Alt+F9 سطرها و حرف‌ها خوشکده حرفی تازه چشم امید، انتظار و خاطره از نگاه من Agir Law خچاو راه پیشِ رو راز ماه نامه هایی که هرگز خوانده نمی شوند درست پیش از پریدن پروانه ها This Is The First !!! من خودم ساروی ریکا!!! هارمونی خیال کلوپ موسیقی قم سایت تخصصی ویولن بزرگترین آرشیو نت موسیقی بزرگترین وبلاگ تخصصی ویولن بانک دانلود کتابهای الکترونیکی مرجع دانلود کتابهای الکترونیکی جزوات رشته مهندسی نرم افزار دانلود رایگان کتاب‌های صوتی پرتال زیگور طراح قالب